fbpx
Fotomagnetky.

Fotomagnetky jsou oblíbenou klasikou. Vytvořte si originální magnetky z vlastních fotografií za pár minut. Ozdobte si jimi byt nebo podarujte rodinu. Ze svých snímků pak budete mít ještě větší radost. Jak vyrobit fotomagnetky? Návod najdete v článku.

Nedávno jsem objevila praktické magnetické samolepicí fólie a hned jsem si jedno balení objednala.

V krabičce vám přijde 10 ks magnetických samolepek za cenu 149 Kč. Fotomagnetka má rozměr fotografie 10 × 15 cm (152 × 102 mm). Tloušťka je 0,7 mm. Magnetická fólie je pružná, nůžkami ji můžete nastříhat i na menší kousky. Z kovového povrchu ji lehce sejmete.

Možná si říkáte, zda se vám to vyplatí. Ano, vyplatí. S průměrnou cenou výroby fotografie 5 Kč a samolepicí fólie za 15 Kč vás jedna fotomagnetka vyjde jen na 20 Kč. Takto velké fotomagnety výrobci prodávají od 50 do 100 Kč.

Prodejce těchto fotomagnetek je spolehlivý. Už několikrát jsem na e-shopu zakoupila i jiné výrobky a vše proběhlo bez problémů. 

Jak fotomagnetky vyrobit? Jednoduše

1) Nechte si vytisknout své fotografie z fotoaparátu nebo mobilního telefonu. Třeba snímky vás, svých ratolestí nebo nejhezčí momentky z dovolené.

2) Zadní stranu vytištěné fotografie nalepte na samolepicí magnetickou fólii, kterou získáte už nařezanou přesně na formát 10 × 15 cm.

3) V případě potřeby magnetku zmenšíte pomocí obyčejných nůžek.

Jak vytvořit vlastní fotomagnetky.

 

Kde všude magnetky využijete?

Foto magnetkami ozdobte ledničku. Až budete ráno připravovat snídani, hned vám bude veseleji. Anebo na jakýkoliv jiný kovový povrch - ledničku, digestoř, zárubeň, magnetickou tabuli nebo radiátor. Udělejte radost sobě, rodině i přátelům. Já například vyrobila magnetku s fotkou našeho domácího mazlíčka a podarovala rodiče i babičku. 

Co dalšího vyrobíte ze samolepící magnetické fólie?

Na magnetickou fólii nalepte vzpomínkové vstupenky nebo jízdenky. Vystřihněte z dopisů a pohledů poštovní známky a utvořte mini sbírku. Přilepte na magnetky třeba kuchařské recepty, které si nemůžete zapamatovat.

Jak přenést fotografii na dřevo? Vyrobte si originální dřevěný obrázek s vlastním snímkem. Čtěte návod, jak na to.

Hurá do tvorby! 

Lenka
Autor: LenkaWeb: http://www.fotocesta.cz
Už řadu let se zajímám o svět barevných obrázků. Fotím, píšu e-booky, články na blog a na fotokurzech učím druhé, jak fotografovat. Pro klienty fotím produkty a služby. Tohle všechno mě moc naplňuje. Také mě baví toulat se Českým rájem a cestovat.

Obchodní podmínky       Ochrana a zpracování osobních údajů       Cookies
© 2019 Lenka Dolečková, Fotocesta.cz