Řehtačkoakce.

AKCE JE UKONČENA. 13. dubna 2017 je Zelený čtvrtek. Den obdarovávání. Jak se týká Zelený čtvrtek Fotocesty a vás? Získete e-knížky a všechny produkty Fotocesty o 100 Kč levněji. Zjistěte více.

Zelený čtvrtek je tu. Den milosrdenství a obdarovávání. Podle historických pramenů večer odlétají zvony z kostelů do Říma. Ve svatostáncích nastane až do sobotního večera ticho. Zvonění bude nahrazeno zvukem řehtaček – pokud tedy u vás kluci stále dodržují tradici a s řehtačkami pobíhají.

Co to všechno znamená na Fotocestě?
Abychom neměli bez zvonů moc smutno, bude vyřehtaná :-D

Vyfoťte si Velikonoce, beránka, foťte celé jaro, květiny, léto, dovolenou, ale třeba ještě i sníh na horách. Aby vám to šlo co nejlépe, vyřehtala jsem vám slevu na všechny produkty od Fotocesty.

Všechny ebooky i celou sadu s duálním flash diskem teď získáte o 100 korun levněji. Na Zelený čtvrtek zeleného Karla IV.

Zvony přifrčí z Říma zpátky o Bílé sobotě po západu slunce a Řehtačkoakci odzvoní.

Co se slevou od Fotocesty získáte?

1) Kolekce všech ebooků na 16 GB dual flash disku

Běžná cena Kolekce ebooků na USB flash disku je 649 Kč. Avšak na Řehtačkoakci ji na Fotocestě koupíte o 100 korun levněji. Za 549 korun. Kolekce obsahuje všech 5 ebooků Fotocesty.

Podívejte se, které foto ebooky s USB diskem získáte.

2) Ebook Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu

Obvyklá cena dvoudílného ebooku Jak fotografovat květiny i bez makroobjektivu je 349 Kč. Ale pouze v Řehtačkoakci jej pořídíte o 100 Kč méně. Za 249 korun. Zbrusu nový ebook má dva díly. Je zaměřený na jaro a léto. Odhalíte základní a kreativní techniky pro focení květin venku, v botanické zahradě i doma. Tento ebook je obsažen i v produktu č. 1.

Omrkněte, které foto triky květinový ebook obsahuje.

3) Ebook 18 návodů pro skvělé fotografie z cest

Normální cena ebooku 18 návodů pro skvělé fotografie z cest je 299 Kč. Tentokrát si jej na Fotocestě opatříte o 100 korun levněji. Za 199 korun. Ebook využijete na jaře, v létě i na podzim. Bude vám rádcem na vašich výletech, cestách a dovolených. Tento ebook je obsažen také v produktu č. 1.

Omrkněte, které návody s cestovatelským ebookem získáte.

4) Ebook Jak fotografovat v zimě

Obvyklá cena ebooku Jak fotografovat v zimě je 191 Kč. Ale v předvelikonoční akci jej seženete o sto korun levněji. Za 91 korun. S ebookem se naučíte fotit v zimě, v období adventu, Vánoc i na Silvestra. Tento ebook je obsažen i v produktu č. 1.

Podívejte se, jaké rady a tipy v zimním ebooku najdete.

Vyřehtané Velikonoce!

Lenka
Autor: LenkaWeb: http://www.fotocesta.cz
Fotím, bloguji, dělím se o zkušenosti. Aktuálně fotím s Fujifilm X-E2. Baví mě toulat se Českým rájem, cestovat, běhat a cvičit jógu. Zajímám se o svět fotografie, o zdravý životní styl i různé alternativní směry.

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.