Sada e-booků Fotocesty na 16GB USB flash disku.


Pořiďte si kolekci všech fotografických ebooků Fotocesty na 16GB USB dual flash disku ADATA – vložte jej do počítače, tabletu nebo mobilu. Udělejte si radost. Anebo překvapte své blízké originálním foto dárkem k narozeninám nebo k Vánocům. Které foto návody s USB diskem získáte?

Ebook je ve formátu PDF, 185 stran.


Umíte už správně nastavit expozici, ovládáte práci s hloubkou ostrosti? Zaměřte se na kompozici. Co se z ebooku dozvíte? Kromě zlatého řezu, pravidla třetin se naučíte ve fotografii zdůraznit prostorovou hloubku, natrénujete si rámování, zbavíte se fotek plných balastu. Zjistíte, jak najít hlavní motiv nebo vytvoříte foto příběh. A mnoho dalších kompozičních triků. Vše uvidíte na příkladech a pomocí úkolů si vyzkoušíte techniky v praxi. 


Cena: 949 Kč

Cena: 399 Kč


Ebook ve formátu PDF, 135 stran.


Z ebooku se dozvíte, jak se připravit na cesty. Najdete v něm rady a tipy, jakým způsobem fotografovat mnoho situací, se kterými se na výletech, dovolené nebo i během roku setkáte. Například, jak fotit krajinu, architekturu, místní obyvatele, vodu v pohybu či západ slunce. V e-knížce také zjistíte, jak svůj fotoaparát ochránit v nepříznivých podmínkách. Vše jsem doplnila hromadou ukázkových fotografií. 

Dvoudílný ebook ve formátu PDF, celkem 140 stran.


Baví vás fotografování květin? Pak je tento dvoudílný ebook přímo pro vás. Naučíte se rozpoznat denní dobu, světelné podmínky či exponovat a pracovat s hloubkou ostrosti. Dozvíte se spoustu rad a tipů pro poutavou kompozici. Zjistíte, jak zachytit motýly a čmeláky. Objevíte tipy na foto lokality s kvetoucími květinami a seznámíte s kreativními technikami pro focení venku i doma. To a ještě mnohem více na vás čeká ve dvoudílném květinovém ebooku.

Cena: 299 Kč

Cena: 299 Kč


Ebook ve formátu PDF, 125 stran.


Naučíte se fotografovat během slunných mrazivých dní i v době chumelenice. Na horách, na zamrzlém rybníce, v teple domova. Zvládnete zaznamenat období adventu, Vánoce, silvestrovské ohňostroje. V e-knížce také najdete speciální kreativní techniky – jak si vytvořit šablonu na focení světýlek. E-book obsahuje více než 100 zimních fotografií a mnoho návodů.

Ebook ve formátu PDF, 48 stran.


Ebook vhodný pro úplné začátečníky. Zjistíte, v jakých situacích využít automatické, motivové a kreativní režimy. Jak správně nastavit expozici – ISO, clonu i čas a co je crop-faktor. Získáte krátké tipy pro poutavou kompozici, kdy je nejlepší denní doba pro fotografování a další užitečné rady pro fotografické začátky se zrcadlovkou.

Cena: 249 Kč

Cena: ebook momentálně není k dispozici

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.