fbpx

Sada všech e-booků Fotocesty.


Pořiďte si kolekci všech fotografických ebooků Fotocesty ve výhodné sadě. Buď jako kolekci přímo ke stažení do počítače, anebo na 16GB USB dual flash disku ADATA. Záleží na tom, kterou variantu si vyberete. Překvapte své blízké originálním foto dárkem k narozeninám nebo k Vánocům. Které foto návody v kolekci najdete?

Ebook je ve formátu PDF, 185 stran.


Umíte už správně nastavit expozici, ovládáte práci s hloubkou ostrosti? Zaměřte se na kompozici. Co se z ebooku dozvíte? Kromě zlatého řezu, pravidla třetin se naučíte ve fotografii zdůraznit prostorovou hloubku, natrénujete si rámování, zbavíte se fotek plných balastu. Zjistíte, jak najít hlavní motiv nebo vytvoříte foto příběh. A mnoho dalších kompozičních triků. Vše uvidíte na příkladech a pomocí úkolů si vyzkoušíte techniky v praxi. 


Cena: od 1049 Kč

Cena: 399 Kč


Ebook ve formátu PDF, 135 stran.


Z ebooku se dozvíte, jak se připravit na cesty. Odhalíte rady a tipy, jakým způsobem fotografovat mnoho situací, se kterými se na výletech, dovolené nebo i během roku setkáte. Například, jak fotit krajinu, architekturu, místní obyvatele, západ slunce. V e-knížce také zjistíte, jak svůj fotoaparát ochránit v nepříznivých podmínkách. Kapitoly jsem doplnila hromadou ukázkových fotografií. 

Ebook ve formátu PDF, 140 stran.


V ebooku se naučíte poznat „to správné podzimní světlo“ a inspirujte se tipy na focení ranní mlhy. Odhalíte návody na fotografování hub, tekoucí vody, dešťových kapek, pavučin nebo podzimních listů. Osvojíte si rady na focení zátiší. Budete umět najít barevné kontrasty a kombinovat barvy tak, aby lahodily oku diváka. I další nápady pro vaše podzimní portfolio, včetně spoustou ukázkových podzimních snímků.

Cena: 299 Kč

Cena: 299 Kč


Dvoudílný ebook ve formátu PDF, celkem 140 stran.


Baví vás fotografování květin? Pak je tento ebook pro vás. Naučíte se rozpoznat denní dobu, světelné podmínky, pracovat s hloubkou ostrosti a expozicí. Dozvíte se rady pro poutavou kompozici. Zjistíte, jak zachytit motýly a čmeláky. Seznámíte se s kreativními technikami pro focení květin venku i doma. A další nápady pro vaší květinovou foto tvorbu.

Ebook ve formátu PDF, 135 stran.


Naučíte se fotografovat během slunných mrazivých dní i v době chumelenice. Na horách, na zamrzlém rybníce, v teple domova. Zvládnete zaznamenat období adventu, Vánoce, silvestrovské ohňostroje. V e-knížce také najdete speciální kreativní techniky – jak si vytvořit šablonu na focení světýlek. E-book obsahuje více než 100 zimních fotografií a mnoho návodů.

Cena: 299 Kč

Cena: 299 Kč


Ebook ve formátu PDF, 50 stran.


Proč jsou fotky tmavé? Nebo naopak vyšisované? Jak to, že jsou rozmazané a proč má ten pán na hlavě strom? Expozice, kompozice, třetiny, zlatý řez, ohnisko, crop, clona,... Poznejte fotografické základy, bez kterých se neobejdete. 

Cena: zdarma

Obchodní podmínky       Ochrana a zpracování osobních údajů       Cookies
© 2019 Lenka Dolečková, Fotocesta.cz

Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.