Sada e-booků Fotocesty na 16GB USB flash disku.


Pořiďte si kolekci všech fotografických ebooků Fotocesty na 16GB USB dual flash disku ADATA – vložte jej do počítače, tabletu nebo mobilu. Udělejte si radost. Anebo překvapte své blízké originálním foto dárkem k narozeninám nebo k Vánocům. Které foto návody s USB diskem získáte?

Dvoudílný ebook ve formátu PDF, celkem 140 stran.


Baví vás fotografování květin? Pak je tento dvoudílný ebook přímo pro vás. Naučíte se rozpoznat denní dobu, světelné podmínky či exponovat a pracovat s hloubkou ostrosti. Dozvíte se spoustu rad a tipů pro poutavou kompozici. Zjistíte, jak zachytit motýly a čmeláky. Objevíte tipy na foto lokality s kvetoucími květinami a seznámíte s kreativními technikami pro focení venku i doma. To a ještě mnohem více na vás čeká ve dvoudílném květinovém ebooku.


Cena: 649 Kč

Zjistěte více

Cena: 291 Kč

Zjistěte více


Ebook ve formátu PDF, 135 stran.


Z ebooku se dozvíte, jak se připravit na cesty. Najdete v něm rady a tipy, jakým způsobem fotografovat mnoho situací, se kterými se na výletech, dovolené nebo i během roku setkáte. Například, jak fotit krajinu, architekturu, místní obyvatele, vodu v pohybu či západ slunce. V e-knížce také zjistíte, jak svůj fotoaparát ochránit v nepříznivých podmínkách. Vše jsem doplnila hromadou ukázkových fotografií. 

Ebook ve formátu PDF, 80 stran.


Naučíte se fotografovat během slunných mrazivých dní i v době chumelenice. Na horách, na zamrzlém rybníce, v teple domova. Zvládnete zaznamenat období adventu, Vánoce, silvestrovské ohňostroje. V e-knížce také najdete speciální kreativní techniky – jak si vytvořit šablonu na focení světýlek, i kterak do snímku vyčarujete sníh. E-book obsahuje více než 90 zimních fotografií a mnoho návodů.


Cena: 299 Kč

Zjistěte více

Cena: 199 Kč

Zjistěte více


Ebook ve formátu PDF, 24 stran.


Milujete fotografování detailů? Pak se vám bude tento ebook hodit. Dozvíte se, kdy je správná doba pro zachycení křehkých pavučinek, tipy na kompozici i jak pavučina nejlépe vynikne. Naučíte se správně nastavit fotoaparát a zaostřit, objevíte spoustu dalších foto triků pro zachycení pavučinek.

Ebook ve formátu PDF, 48 stran.


Ebook vhodný pro úplné začátečníky. Zjistíte, v jakých situacích využít automatické, motivové a kreativní režimy. Jak správně nastavit expozici – ISO, clonu i čas a co je crop-faktor. Získáte krátké tipy pro poutavou kompozici, kdy je nejlepší denní doba pro fotografování a další užitečné rady pro fotografické začátky se zrcadlovkou.


Cena: zdarma

Zjistěte více

Cena: zdarma

Zjistěte více


Web používá cookies. Kvůli nařízení EU vás o tom musím informovat.